You are here: Home » Новини Борислава » “Буковиця” і Трускавець приймали міжнародні гірськолижні змагання

“Буковиця” і Трускавець приймали міжнародні гірськолижні змагання

«Нещодавно “Буковиця” і Трускавець приймали учасників міжнародних гірськолижних змагань  «BUKOVYTSIA OPEN».

Стрімко й безповоротно у своєму розвитку ГК “Буковиця” наздоганяє гірськолижні Славськ та Тисовець і ми, в цьому переконались. А разом з нами й сорок іноземних спортсменів лижників, які приїхали на дитячий міжнародний гірськолижний Кубок «BUKOVYTSIA OPEN», яких також вразив високий рівень організації змагань, європейський сервіс ГК “Буковиця” та фахово підготовлену трасу.

У «BUKOVYTSIA OPEN» приймали участь дві команди з Польщі, одна зі Словаччини, команда «Сніжинка» школи ГК “Буковиця” та по одній команді учасників з Буковеля та львівського клубу “Аваланч”, — розповів організатор змагань — Віталій Мицак.

Технічний делегат, представник Міжнародної Федерації Лижного Спорту України, відзначив високий рівень змагань. «Мені було дуже приємно прибути сюди. Тут взагалі дуже гарні умови та переваги. Перша перевага — до Трускавця всього 5 км. Я зробив заміри перепадів висот і скажу, що тут можна проводити змагання Міжнародної Федерації Лижного Спорту України. Мої колеги з Польщі підтвердили, що це надзвичайно гарне місце. Я піднімаю дві руки «за» й однозначно надалі буду допомагати президенту цього клубу. Початок є і головне не зупинятися на досягнутому», — говорив Ігор Федорко.

Учасники команд з Польщі та Словаччини відзначили, що організатори влаштували їм дуже теплу зустріч, а підготовка трасси й організація самих змагань були просто перфектними.

Також іноземні гості щиро подякували владі Трускавця та Борислава за підтримку і допомогу в перетині кордону, яке відбулось швидко і безперешкодно. Слід зазначити, що ініціаторами і організаторами цього заходу є ГО «Європейська інтеграція України» та ГК«Буковиця».

Захід відбувається за підтримки Комітету ВР України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, голови Львівської ОДА, а також міських голів Борислава, Трускавця та Дрогобича.

Загалом у змаганнях брали участь 90 дітей віком від 3 до 14 років. Захоплення, азарт та жага до перемоги переповнювала всіх учасників. Відчувалась фахова підготовка, ще зовсім юних спортсменів. Ми бачили, як дають цінні настанови тренери, вболівають та помітно хвилюються батьки учасників.

Переможцем сьогоднішніх змагань стала українська команда «Children’s and Youth Sport School» (Буковель). На другому місці команда «AVALANCHE» зі Львова. А почесне третє місце виборола команда з Польщі з міста Устрикі Дольні «Nazciarska Skola Sportova».

Bukovytsia-open
ФОТОЗВІТ нагоролження
переможців BUKOVYTSIA OPEN

Вітали та нагороджували медалями учасників: Наталія Пономаренко, секретар Трускавецької міської ради, Тарас Кучма, міський голова Дрогобича, Едуард Бринь, заступник міського голови Борислава, представники готельного комплексу «Лісова Пісня» та «Міжнародної відновної клініки ім. Козявкіна» м.Трускавець, а також організатори змагань Віталій Мицак, власник ГК «Буковиця» та Іван Цегенько, голова ГО «Європейська інтеграція України».

Bukovytsia-OPEN

«Якщо надалі у нас буде така підтримка від влади Борислава, Трускавця і Дрогобича, думаю, такі змагання не будуть поодинокі і плануємо провести, як мінімум, 5-6 за сезон.

Також заплановано побудувати чотирьох крісельний підйомник та відкриття ще одного схилу. Для спортсменів та дітей, які займаються в школі «Сніжинка» запустять блок харчування. А також, з’явиться готель, який працюватиме для спортсменів.», – зазначив Віталій Мицак».

Сьогодні ж спортсменів та відпочивальників гостинно запрошують Трускавець та Східниця, де вже є необхідна готельна інфраструктура та сервіси високого європейського рівня.

Змагання «BUKOVYTSIA OPEN» закінчились, а організатори вже готуються до нових. 24-26 лютого на схилах “Буковиці” стартує етап Кубку України з гірськолижного спорту.